Prodej domu

Křesetice

10 500 000 Kč

Cena včetně právních služeb, úschovny peněz a provize RK

Kód nabídkyN58840
Dispozice domu7+1
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuSkeletová
Zastavěná plocha190 m2
Celková podlahová plocha485 m2
Užitná plocha485 m2
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha parcely16464 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží3
PENB: Náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná

Popis

Unikátní nabídka impozantní vily 7+1 postavené na kouzelném místě v obci Křesetice, okres Kutná Hora. Vila s rozlehlým pozemkem 16 464 m2 poskytuje dokonalý komfort a dostatek soukromí, část pozemku je zalesněn ( topol, bříza, smrk ).

Celý pozemek 16 464 m2 je stavební a je možné ho dělit na další stavební parcely.

Vila je zakonzervovaná třípodlažní stavba celkem 485 m2, ve skvělém stavu, jako by byla včera postavena.
Stavba obsahuje vnitřní bazén (nemusí být realizován), tělocvičnu a dvoje dvojgaráže, nad jednou z nich je plánovaná prostorná terasa. Téměř celá vila je podsklepena. Stavěno je německým systémem ztraceného bednění s polystyrenem thermomur, stropy jsou filigránové, železobetonové. Stavba je osazena plastovými okny, napojena na kanalizaci, elektřinu, vodovod + vlastní studna ( 30 m ), na střeše jsou betonové tašky KM Beta. Vytápění bylo plánováno tepelným čerpadlem. Náklad na dostavbu vily přibližně 2.800.000,-Kč.

Obec Křesetice je vzdálené 6 km od historického města Kutná Hora, Praha 65 km. V obci žije 678 obyvatel a je zde škola, školka, pošta, obecní úřad, lékař, potraviny, hospoda. Součástí obce jsou i vesnice Bykáň, Chrást a Krupá. Na západním okraji Křesetic pramení potok Křenovka, který je levostranným přítokem řeky Klejnárky. Zajímavost této adresy zvyšuje blízkost golfového resortu Casa Serena Roztěž.

Bližší informace v RK, na vyžádání Vám zašleme dokumentaci. Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu.

Lokalita

Křesetice