Prodej pozemku

Dobrovíz - Nad Roklí

8 400 000 Kč
Kód nabídkyN64902
Druh pozemkupro bydlení
Celková plocha900 m2
Charakter okolní zástavbyobytná
Umístění objektuKlidná část obce

Popis

Soccer Reality vám nabízí prodej exkluzivního stavebního pozemku o výměře 900 m2. Pozemek, jenž je lehce svahovitý, se nachází na okraji obce Dobrovíz. Jeho největší dominantou je severozápadní výhled na zalesněné koryto Dobrovízského potoka, které spolu se vzrostlou zelení chatové části přilehlé Hostouně tvoří široké panorama. Projektant navrhl umístění domu příčně ke svahu, aby bylo možné v co největší míře využít nabízející se výhled od jihozápadu až k severu. Projektovaný dům splňuje všechny požadavky moderního bydlení, je bílého provedení a sochařského tvarování, přičemž je doplněn o dřevěné obklady, které spolu s pevným zdivem tvořícím část oplocení umožní majitelům zachovat si nezbytné soukromí jak na pobytové terase, tak uvnitř domu. Velkorysé prosklení domu umožní maximální kontakt s krajinou, je však využito účelně a systematicky – především v patře, kde nabízí mimo jiné i ničím nerušený výhled přímo z vany. K domu náleží carport, terasa, sklady, přičemž celková zastavěná plocha všech prostor činí 240 m2, zastavěná plocha domu pak 106,5 m2.

K pozemku vede příjezdová cesta se zámkovou dlažbou. Prostor ulice je rozšířen zálivem, který umožní bezpečnější výjezd z pozemku a občasné parkování hostů, aniž by byl narušen provoz. Na pozemku je vrtaná studna.

Již bylo vydané stavební povolení, které po dvou letech zaniklo.

Obec Dobrovíz se nachází asi šestnáct kilometrů západně od centra Prahy a 5 km severozápadně od Hostivice. Autobusovou nebo vlakovou dopravou (vlaková stanice přímo v obci) jste v Praze za půl hodinky. Na Letišti Václava Havla jste přímo z obce za 18 minut autobusovou dopravou. V obci se nachází obchod s potravinami, v okolních obcích naleznete i mateřské školky a školy. Ve vedlejší Hostouni je praktický lékař.

Využijte této jedinečné nabídky koupě zajímavého stavebního pozemku s již vypracovaným projektem nadstandardního moderního domu, jenž naplní představy a potřeby i těch nejnáročnějších z vás.
Projekt na vyžádání k poslání.

Lokalita

Dobrovíz - Nad Roklí