Prodej pozemku

Dlouhá Lhota

6 895 000 Kč

Cena včetně právních služeb, úschovy peněz a provize RK

Kód nabídkyN65214
Druh pozemkupro bydlení
Celková plocha1773 m2
Umístění objektuKlidná část obce
KomunikaceAsfaltová

Popis

Prodej hezkého pozemku (1 773 m2) pro stavbu rodinného domu, v obci Dlouhá Lhota, 12 km od města Mladá Boleslav a dálnice D10.

Obec Dlouhá Lhota leží v malebné krajině nedaleko Českého ráje. Na území obce je několik romantických rybníků a rybníčků. V okolí obce jsou pole, louky a lesnaté kopečky, které lákají k procházkám nebo k výletu na kole. Ideální místo k bydlení ve velmi příjemném prostředí.

Rovinatý pozemek je přibližně 35 metrů široký a 50 metrů dlouhý. Pozemek je přístupný z obecní asfaltové komunikace a je ze tří stan oplocený.

Pozemek je vedený v územní plánu obce jako plochy BV – bydlení v rodinných domech – venkovské (hlavní využití - bydlení v domech venkovského typu).

Vedení elektřiny, vodovodu a kanalizace jsou hned před pozemkem. Plyn v obci není.

V obci Dlouhá Lhota žije 478 obyvatel, je zde pošta, mateřská škola, prodejna potravin, dětské i fotbalové hřiště a hospoda. Do obce jezdí autobus.

Základní škola a ordinace dětského doktora je v sousední obci Březno. Ve vzdálenosti 12 km západně od obce Dlouhá Lhota leží město Mladá Boleslav s množstvím nákupních center, obchodů a služeb.

Pozemek je možné financovat hypotékou, kterou vám zajistíme za nejvýhodnějších podmínek, příp. pomůžeme s prodejem vaší stávající nemovitosti.

Lokalita

Dlouhá Lhota