Prodej domu

Praha 5 - Výpadová

12 600 000 Kč
Kód nabídkyN65038
Dispozice domu4+kk
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Zastavěná plocha92 m2
Celková podlahová plocha85 m2
Užitná plocha85 m2
Stav objektuDobrý
Plocha pozemku/ů330 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží2
Terasa13 m2
Sklep17 m2
Rok výstavby1927
PENB: Náročnost budovyG - průkaz nedodán

Popis

Soccer Reality vám exkluzivně nabízí k prodeji velmi pěkný dvoupodlažní a částečně podsklepený rodinný dům na Praha 5 - Radotín.

Tento rodinný dům o užitné ploše 85 m2 a celkové ploše pozemků (zastavěné plochy a zahrady) 330 m2, byl postaven v roce 1927, přístavba verandy a koupelny s rohovou vanou, kterou vidíte na fotkách, proběhla v původní podobě v roce 1973 a návazně byla samozřejmě modernizována.

Ke vstupu do domu vede několik schodů, kterými se dostanete do verandy sloužící jako ideální prostor pro odložení obuvi a šatstva. Z verandy dále pokračujete do vstupní haly, naproti těmto vstupním dveřím je vchod do zmíněné koupelny s rohovou vanou.

V prvním nadzemním podlaží tohoto domu je dále obývací pokoj s francouzským oknem umožňujícím vstup do zahrady a plně vybavená kuchyň se všemi běžnými spotřebiči, jídelním stolem se židlemi, celou stěnou s úložnými prostory a praktickým odkládacím pultem, který výrazně navyšuje pracovní plochu. V kuchyni je okno, takže i tato místnost je velmi příjemně světlá. V obývacím pokoji i kuchyni je podlahové topení.

Z tohoto podlaží dále vedou schody do druhého podlaží a do sklepení. V mezipatře cestou do sklepení je samostatné WC. Součástí sklepení je i technická místnost.

Ve druhém nadzemním podlaží najdete světlou chodbu, která nabízí jak vstup na terasu, tak na půdu, kterou jistě oceníte jako možnost dalších úložných prostor. Z chodby dále vedou dveře do dvou samostatných místností – v současné době využívaných jako ložnice a dětský pokoj. Dětský pokoj v prostorech za dveřmi nabízí vestavěný šatnový systém, který postačí spolehlivě i pro ty nejobsáhlejší šatníky.

Ohřev vody v domě i vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Na zahradě o zapsané výměře 238 m2, která obklopuje dům, se nachází samostatná garáž kolaudovaná v roce 1981. Na pozemku je dále možnost pod zastřešením navazujícím na garáž využít posezení k relaxaci nebo grilování s rodinou či přáteli.

Tato nemovitost se nachází v zástavbě dalších rodinných domů. Jedná se o malebnou lokalitu nabízející dostatek možností pro sportovní vyžití, výlety do přírody. Radotín je obklopen samou zelení, přírodními parky, cyklostezkami (nejbližší vede hned přes ulici) i přírodními památkami. Okolí je opravdu překrásné. Na oblíbenosti této lokality jistě přidá i plánovaný vznik příměstského parku na soutoku Vltavy a Berounky, který bude 13x větší než oblíbený park Stromovka a jedním z největších ve střední Evropě, přičemž plánovaný vstup do něj bude právě také z Radotína.

Dopravní dostupnost do centra Prahy je bezproblémová, když je možné využít četných autobusových spojů např. na Smíchovské nádraží nebo vlakových spojů z Radotína až na Hlavní nádraží v Praze.

Lokalita

Praha 5 - Výpadová