Prodej domu

Zápy

22 990 000 Kč
Kód nabídkyN64765
Dispozice domu4+kk
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Zastavěná plocha227 m2
Celková podlahová plocha122 m2
Užitná plocha122 m2
Stav objektuNovostavba
Plocha pozemku/ů826 m2
Typ domuPřízemní
Počet podlaží1
Rok výstavby2016
K dispozici od1.12.2024
Umístění objektuKlidná část obce
Plocha zahrady599 m2
PENB: Náročnost budovyB - Velmi úsporná

Popis

Soccer Reality si vám dovoluje exkluzivně nabídnout prodej rodinného domu velmi blízko Prahy, v obci Zápy. Tato nabídka je určena pro osoby, které si váží svého času a své peníze investují s rozvahou, ale hlavně efektivně. Dům je totiž v perfektním stavu, plně vybaven, zařízen, vše je dokonale čisté a plně funkční. Stávající majitel o dům s láskou pečoval a investoval do něj tak, že nyní už nezbyla snad žádná práce, která by na nového majitele počkala.

Tento dům, který uspokojí potřeby i těch náročnějších klientů, je dispozičně řešen jako 4+kk s technickou místností a komorou. Dům má terasu s venkovním posezením a grilem zn. WEBER, wellness zónu, dvě parkovací stání pod přístřeškem a krásnou, designerem na míru vytvořenou zahradu plnou okrasných keřů a rostlin.

V domě i jeho okolí je zabudován kvalitní bezpečnostní kamerový systém sestávající z 5 kamer, jež zabírají celý pozemek včetně domu a příjezdové cesty. Ve všech obytných místnostech je klimatizace zn. Samsung. Stejné značky je i tepelné čerpadlo zajišťující i ohřev vody a podlahové vytápění. Na podlahách domu je kvalitní vinylová podlaha v dekoru dřeva.
Obsluhu zahrady osazené na objednávku zahradním designerem vzrostlými keři a stromy výrazně usnadňuje vybudovaná závlaha a robotická sekačka na trávu zn. HUSQVARNA. Praktickým prvkem je i vrtaná studna s filtrací, takže závlahu a jinou obsluhu zahrady zajistíte jejím prostřednictvím.
V letních měsících oceníte jistě prostorný bazén o rozměrech 3x6 metrů se slanou vodou. I osoby s problematickou pokožkou si tedy budou moci dopřát letních radovánek. Bazén je zastřešen typem ASTRA, což usnadňuje čištění a zajišťuje delší životnost.

Posezení na terase nabízí krásné výhledy na západy slunce, které dům díky své orientaci na západ nabízí.
Jako bonus je vybudována zcela nová wellness zóna v zadní části zahrady, jež zahrnuje krásnou finskou saunu pro 4 osoby s odpočívárnou, venkovní sprchu a připraveným místem pro vířivku. V dolní části zahrady je pak připravená základová deska pro zahradní domek, jenž byl naprojektován do stejného designu a stylu jako wellness zóna. Vše tedy dokonale splyne v jeden funkční celek.
Zahrada, terasa, jakož i zámková dlažba, jež je kolem domu, je venkovně osvětlena nerušivými svítidly.

V sousedním Brandýse nad Labem je již veškerá občanská vybavenost včetně nemocnice. Milovníci památek ocení krásný zámek v centru města. Pro sportovce a maminky s dětmi je pak z Brandýsa nad Labem nebo sousedních Lázní Toušeň přístup na dlouhou Polabskou cyklostezku vedoucí z Brandýsa nad Labem až do Kostelce nad Labem. Na ni navazují další stezky, takže z Brandýsa nad Labem můžete vyrazit i opačným směrem do Čelákovic.

V případě, že máte rádi svůj čas, chcete klid a pohodu a žádné starosti s investicemi do nově pořízené nemovitosti, tato nabídka je právě pro vás. Tato nemovitost není kompromisem. Je totiž připravena vám poskytnout to, co při investici do luxusního domu očekáváte. Klid, komfort a bezstarostné moderní bydlení.

Lokalita

Zápy