Prodej domu

Nučice - Pod Nádražím

9 700 000 Kč
Kód nabídkyN64763
Dispozice domu4+kk
Poloha objektuŘadový
Druh objektuDřevěná
Zastavěná plocha59 m2
Celková podlahová plocha90 m2
Užitná plocha90 m2
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha pozemku/ů338 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží2
PENB: Náročnost budovyB - Velmi úsporná

Popis

Soccer Reality vám exkluzivně nabízí prodej krajního řadového domu, který se nachází v zástavbě rodinných domů poblíž vlakové stanice Nučice ve snadno dostupné lokalitě na rozhraní Nučic a Rudné u Prahy.

Jedná se o patrovou dřevostavbu z roku 2012. Zastavěná plocha je 58,24 m² o stranách 7 na 8,3 m. Užitná plocha domu je 90,47 m². Plocha parcely je 338 m², část z ní zabírá prostorné parkovací místo. Dům je napojen na dostupné inženýrské sítě: elektřina, voda, kanalizace, optický internet.

Vstupními dveřmi vejdete do předsíně, přes ni se dostanete do menší haly. Odtud vede vstup do místnosti s WC a malým umyvadlem, která slouží i jako technická místnost pro úklid a tiché tepelné čerpadlo. Hala dále ústí do velkorysého obývacího pokoje s kuchyní. Celodřevěná masivní kuchyň má atypicky řešený nízký bar. Trouba je elektrická, kuchyňská plotna kvůli preferencím majitelů na propan-butan. Není však problém zapojit místo ní elektrickou varnou desku.

Dispozičně hezky řešený prostorný obývací pokoj od kuchyně odděluje trámové překlenutí. Z pokoje vejdete francouzským oknem na dřevěnou terasu, z níž je výhled na upravenou zahradu. Příjemnou atmosféru obýváku dotváří dřevěná dubová podlaha.

Přízemní hale vévodí dřevěné jasanové schody, pod nimiž je prostor využitelný k ukládání věcí.

Schody vedou do centrální chodbičky v prvním patře, odkud ústí samostatné vstupy do tří ložnic, koupelny s vanou a toaletou a na půdu. V místnostech se kombinují běžná a střešní okna. V pokojích je dřevěná javorová podlaha.

Celý dům využívá podlahové vytápění, napojené na tepelné čerpadlo. Díky němu jsou náklady na elektřinu třetinové ve srovnání se standardním způsobem topení. Horní koupelna je osazena termostatickými vodovodními bateriemi. Okna v celém domě jsou plastová. Všechny vnitřní dveře jsou vyrobeny ze dřeva a opatřeny hezkým kováním. Stropní svítidla vydávají plnospektrální (přirozené) osvětlení. V domě se nacházejí vnitřní rozvody pro signál TV/R a internet.

Zahrada je oplocená a najdete na ní kolnu, malý krb, dětské pískoviště s domečkem na hračky a planou švestku. Od trati je zahrada oddělená protihlukovou stěnou, zajišťující dostatečný klid a soukromí.

Další výhodou domu je celková dispozice, která v přízemí poskytuje teplotní komfort i v parných letních dnech: klimatizace není potřeba, klima je v něm příjemné po celý rok. Majitelé kladli důraz na přírodní životní styl, kvalitní vybavení s nenáročnou údržbou a materiály, které vypadají zachovale i po 10 letech. Dům byl po celou dobu nekuřácký. Atmosféra v domě a na zahradě je poklidná, blízká trať není rušivá, vlaky projíždějí průměrně jednou za půl hodiny. Výhodou je také milá sousedská komunita.

V Nučicích (okres Praha-západ) žije přibližně 2400 obyvatel, je zde mateřská i základní škola, pošta apod. Do Prahy se dostanete během půlhodiny vlakem (Smíchov) nebo autobusem (Zličín). V Rudné u Prahy je sjezd na dálnici směr Praha nebo Plzeň.

Lokalita

Nučice - Pod Nádražím