Prodej nájemního domu

Železný Brod - Masarykova

24 000 000 Kč
Kód nabídkyN64667
Poloha objektuV bloku
Druh objektuCihlová
Zastavěná plocha270 m2
Celková podlahová plocha470 m2
Užitná plocha700 m2
Stav objektuPo rekonstrukci
Plocha pozemku/ů375 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží3
K dispozici od1.11.2023
PENB: Náročnost budovyD - Méně úsporná

Popis

Soccer Reality vám exkluzivně nabízí prodej dvou vedle sebe stojících domů na krásném místě v Železném Brodě, ihned u řeky Jizery.

Třípodlažní domy mají velký potenciál pro někoho, kdo má fantazii a chce budovat či podnikat podle svých představ. Domy jsou postaveny z cihel a jsou samostatné. Zastavěná plocha celkově činí zhruba 270 m2. Obytná plocha je nyní 470 m2 (1. byt = 95 m2, 2.byt = 85 m2, 3. byt = 90 m2, ), ale je zde možné využít půdu k vybudování dalšího či dalších bytů. Půda má 200 m2. Celková užitná plocha je 700 m2. Plocha parcely je 375 m2. Stav domů je vynikající. Je po kompletní rekonstrukci od roku 2018 do 2021. Velkou výhodou pro podnikání je provozovna v přízemí domu, která byla zrekonstruována v roce 2022.

Samozřejmostí jsou vybavené byty, proto je možné se ihned nastěhovat či v objektu začít podnikat. I provozovna se prodává kompletně vybavená i se zbožím a nábytkem.

Každý byt je po rekonstrukci, velmi kvalitě provedené. Pro představu má každý byt koupelnu s vanou, v mezipatře je sprchový kout s WC. Každý byt vlastní WC, vlastní přípojky s hodinami. Provozovna má také své WC včetně vybavení zázemí.

V domě je připojení na internet O2, T-Mobile, každý byt má svoji přípojku. Topení je plynové a opět v každém bytě plynový kotel s revizí včetně provozovny. Okna jsou dřevěná kvalitní, na zakázku vyrobená. Všechny podlahy jsou zateplené podlahovým polystyrenem, v bytech je dlažba, vinyl nebo plovoucí podlaha.


Okolí vám nabídne i veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti od domu je restaurace, škola, banka, obchody s maloobchodním zbožím, kavárny, restaurace. Autobusem se dostanete do Prahy, Jablonce či Liberce. Vlaková stanice je také v Železném Brodě.

Objekt je ideální pro více rodin, které by chtěly žít pohromadě či jako podnikatelský záměr.

Lokalita

Železný Brod - Masarykova