Prodej domu

Praha 4 - Jihovýchodní III

14 500 000 Kč
Kód nabídkyN63752
Dispozice domuatypický
Poloha objektuŘadový
Druh objektuCihlová
Zastavěná plocha123 m2
Celková podlahová plocha121 m2
Užitná plocha288 m2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha parcely415 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží2
Počet podlaží pod zemí1
Terasa36 m2
Sklep69 m2
K dispozici od1.10.2022
Plocha zahrady292 m2
PENB: Náročnost budovyG - Mimořádně nehospodárná

Popis

Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí na prodej řadový a krajní dům obklopený zelení v krásné části Prahy, v zástavbě rodinných domů na Starém Spořilově. Oblast tvoří ucelený obytný celek z období let 1926 až 1929 stavěný dle anglického vzoru.

Dům i pozemek má velký potenciál pro někoho, kdo má fantazii a chce budovat podle svých představ. Potenciál je daný už jen tím, že se dům dá jakkoliv upravovat – Spořilov zde nemá zastavitelnost, je tedy možné pracovat s přístavbami a dalšími změnami dle Vašich přání. I proto prošel dům v minulosti dvěma rekonstrukcemi, díky kterým vznikly dvě přístavby. U první vznikly dvě místnosti v přízemí, dvě v suterénu a u druhé samostatná dílna. Nemovitost je obecně v původním stavu, nabízí se tedy možnost celkové rekonstrukce a vytvoření domu na míru Vašim potřebám.

Dům je podsklepen, nabízí tedy velké prostory pro mnohočetné využití. V přízemí najdete dispozice 4+1, v prvním patře 2+1. Koupelna a toaleta je na každém patře. V prvním patře najdete i prostornou terasu, která nabídne pěkný výhled do okolí. Toto je ideální místo na večerní posezení a grilování. Posledním prostorem v domě je půda, která může sloužit pro odložení sezónních věcí nebo jako obytný prostor.

K domu náleží zahrada o velikosti 292 m2 se vzrostlými stromy, které vytvoří příjemnou atmosféru. V létě určitě poslouží jako stínění a přirozené chlazení. Zeleň je přítomná i v okolí, které společně se zahradou vytváří krásný klidný celek. Parkování je možné na ulici před pozemkem. Přístup na pozemek je z ulice tak z hospodářské uličky.

Okolí vám kromě již zmíněné zeleně nabídne i veškerou občanskou vybavenost. V docházkové vzdálenosti od domu je restaurace, škola, banka, obchody s maloobchodním zbožím, kavárny, restaurace. Dominantou oblasti je Roztylské náměstí s fontánou, kostelem a farmářskými trhy. Autobusem se za pět minut dostanete na metro C – Kačerov. Pokud jezdíte autem, magistrála i jižní spojka jsou dostupné do dvou minut jízdy.

Lokalita

Praha 4 - Jihovýchodní III