Prodej domu

Radonice - Oblouková

18 490 000 Kč
Kód nabídkyN63135
Dispozice domu5+kk
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuCihlová
Zastavěná plocha124 m2
Celková podlahová plocha165 m2
Užitná plocha188 m2
Stav objektuNovostavba
Plocha parcely874 m2
Typ domuPatrový
Počet podlaží2
PENB: Náročnost budovyB - Velmi úsporná

Popis

Zabydlete se v Radonicích - obce sousedící s Prahou. Prodej domu 5+kk/garáž/zahrada, 188,5m2 užitné plochy.

Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí ke koupi prostorný a kvalitně postavený dům, stojící na klidném místě obce. Nemovitost se nachází v klidné části Radonic s výbornou dostupností nejen na MHD, ale i do přírody.

Nádherný cihlový dům na Vás už po příchodu dýchne příjemnou atmosférou. Dům byl sice postaven v roce 2010, ale je ve vynikajícím stavu, kde je možné ihned bydlet.

Ze zádveří (4,8m2) vstoupíte do chodby (5,8m2), z které se dostanete do prostorného obývacího pokoje (30,5m2) a na který navazuje kuchyně s jídelnou (15,5m2). Ze slunného obývacího pokoje vstoupíte na hezkou terásku, kde můžete grilovat každý den. U kuchyně je velkou výhodou spíž (3,6m2), kde máte ihned po ruce potraviny na vaření. Z chodby je ještě samostatný vchod do jedné z koupelen (3,9m2). V přízemí domu je ještě k dispozici garáž (23,5m2) se vstupem jak z domu tak z pozemku a technická místnost (3,9m2). Celkově má celé přízemí 93,5m2.

Do prvního patra vejdete po schodech a vstoupíte do chodby (5,8m2), z které jsou pak samostatné vstupy do 4 ložnic (12,9m2, 12,9m2, 23,6m2 a 23,5m2). Jedna z ložnic má i šatnu (6,8m2). V prvním patře najdete i druhou prostornou koupelnu (10,2m2). Celková rozloha prvního patra je 95m2. Samozřejmostí je úložný prostor půdy.

Vybavení domu, které je na fotografiích, je součástí prodejní ceny. V celém domě dveře Sapeli. Na podlaze položena plovoucí podlaha a dlažba. Topení ústřední přes plynový kotel. V přízemí je podlahové topení. Použity trojskla se žaluziemi a předokenními žaluziemi.

Benefitem je na zahradě krytý bazén se slanou vodou, který budete využívat od března do října. Na zahradě jsou vysázeny jak okrasné tak i ovocné stromy a keře. Velkou výhodou je zalévání zahrady díky jímce na dešťovou vodu.

Měsíční poplatky vycházejí 6.000,-Kč.

Dům je atraktivní z pohledu lokality, kvality stavby a klidu. Za domem se již neplánuje žádná výstavba. V okolí a v obci je obecní úřad, restaurace Radonická beseda, mateřská školka, základní škola či kulturní centrum. V obci je velmi mnoho možností pro sportování, ať se jedná o fotbal, badminton nebo kolo.

V místě fungují pravidelné autobusové spoje, kterým se dostanete na metro C Letňany za 18 minut nebo metro B Černý Most za 10 minut. Radonice jsou i velmi dobré strategické místo, pokud jezdíte do práce autem. Před Horními Počernicemi je sjezd na dálnici E65 směr Mladá Boleslav.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle vlastních kritérií.

Lokalita

Radonice - Oblouková